Justyna Kulma
Odsłony: 388

20240923 125014

W ramach Programu Ministra Finansów „Lekcje o finansach” po wcześniejszych zajęciach na temat finansów w dniach 23 i 24 września uczniowie z klas: 4d, 6a, 6b i 6d wzięli udział w wycieczce do Torunia. Pierwszego dnia wycieczki w Kujawsko – Pomorskim Urzędzie Celno – Skarbowym w Toruniu uczniowie zapoznani zostali z głównymi zadaniami realizowanymi przez Służbę Celno – Skarbową. Drugiego dnia z podziałem na dwie grupy w Domu Mikołaja Kopernika w Toruniu uczniowie uczestniczyli w lekcji „Kopernik życie i dzieło z elementami ekonomii i finansów”. Ponadto uczniowie zwiedzili miasto naszego Patrona Szkoły, wypiekali pierniki, uczestniczyli w seansie astronomicznym i interaktywnej lekcji historii połączonej ze zwiedzaniem Fortu IV. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewniono w Hotelu Halo Toruń. Wszyscy uczestnicy zostali objęci grupowym ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków.

Kategoria: