Dnia 4 kwietnia 2023 r. odbyło się wręczenie nagród w corocznym konkursie organizowanym przez Miasto Mińsk Mazowiecki na wielkanocną kartkę.
W tym roku motywem kartek był "Wielkanocny zając".
Z naszej szkoły nagrodę za wyróżnioną pracę otrzymał
Marcin Cholewiński z klasy 2a.
Gratulujemy!!!