Dnia 29 marca uczniowie klas IIA, IID i IIID wybrali się na wycieczkę do Centrum Edukacyjnego Przystanek Historia na lekcję połączoną z warsztatami pt. „Gdyby zwierzęta umiały mówić- historia misia Wojtka”. Dzieci poznały losy niezwykłego niedźwiedzia Wojtka ,który został żołnierzem oraz ważne wydarzenia dotyczące historii Polski. Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w sali zabaw Kolorado. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. To był bardzo udany wyjazd.


