M. Kosut
Odsłony: 2508

Dnia 29 marca uczniowie klas IIA, IID i IIID wybrali się na wycieczkę do Centrum Edukacyjnego Przystanek Historia na lekcję połączoną z warsztatami pt. „Gdyby zwierzęta umiały mówić- historia misia Wojtka”. Dzieci poznały losy niezwykłego niedźwiedzia Wojtka ,który został żołnierzem oraz ważne wydarzenia dotyczące historii Polski. Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w sali zabaw Kolorado. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. To był bardzo udany wyjazd.

334910878 1854235784945207 6864104036694801326 n334619453 1330640747505103 8518425883128933624 n337366186 527167402911348 4319544111078381455 n

Kategoria: