|
UDANYCH WAKACJI
|
Administrator |
Odsłon: 2198
|
|
Zakończenie roku szkolnego 2022/23
|
BPolkowska |
Odsłon: 756
|
|
„CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” ZAKOŃCZENIE PROJEKTU W KLASIE 1C
|
Ewa Zagórska |
Odsłon: 2566
|
|
"Czytam z klasą, lekturki spod chmurki" w klasie 3d
|
D. Wróblewska |
Odsłon: 2563
|
|
Dzień rodziny w klasach pierwszych
|
Administrator |
Odsłon: 2171
|
|
1b aktywnie
|
p. S. Osica |
Odsłon: 2265
|
|
Wycieczka klasy 1b i 1d do Lawendowej Siwianki
|
p. B. Sasin Kielczyk, p. S. Osica |
Odsłon: 2217
|
|
2b i 3a w Krakowie
|
A. Gizińska, K. Kluczek |
Odsłon: 2383
|
|
Bal na zakończenie klas ósmych
|
Administrator |
Odsłon: 807
|
|
Klasa IIIC na Zamku Królewskim w Warszawie
|
Daria Kowszun |
Odsłon: 2526
|