Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 2b wzięli udział w wyjątkowych warsztatach kreatywnych organizowanych przez Muzeum Ziemi Mińskiej.
Drugoklasiści własnoręcznie uszyli piękne maskotki-zwierzątka ![]()
![]()
![]()
, które zabrali ze sobą do domów.
Po twórczej pracy przyszedł czas na super zabawę na placu zabaw ![]()
.
Szary chodnik zamienił się w kolorowe dzieło sztuki dzięki rysunkom malowanym barwną kredą.
Nie zabrakło też pysznych słodkości ![]()
i mnóstwa uśmiechu!![]()
![]()