Dnia 29 kwietnia klasy 2b i 3b wzięły udział w wyjątkowej wycieczce do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Zwiedzanie rozpoczęło się od spotkania z przewodnikiem, który przybliżył uczniom historię zabytkowych wagonów
i lokomotyw.
Kluczowym punktem programu była lekcja wyjazdowa pociągiem Retro. Uczniowie wyruszyli w podróż do Wilcza Tułowskiego, leżącego u wrót Puszczy Kampinoskiej ![]()
![]()
. Po dotarciu na miejsce grupy udały się na spacer z przewodnikiem, podziwiając przyrodę parku narodowego. Następnie przejechaliśmy do Osady Puszczańskiej na wspólny piknik i ognisko ![]()
![]()
oraz grę terenową ![]()
.
Dzień pełen przygód zakończył się powrotnym przejazdem pociągiem do Sochaczewa
. Była to kolejna udana wyprawa, która przyniosła nam nową wiedzę, i zostawiła po sobie super wspomnienia. ![]()