W nocy z piątku 24.04 na sobotę nasza szkoła zamieniła się w tętniące życiem centrum przygody. Uczniowie klas 2b i 3b udowodnili, że budynek szkoły to nie tylko miejsce nauki, ale też świetnej zabawy! Zaczęliśmy od wielkiego „meblowania”
– w mgnieniu oka sale lekcyjne wypełniły się materacami, kolorowymi śpiworami i całą armią ulubionych pluszaków 

. Gdy sypialnie były gotowe, wskoczyliśmy w stroje sportowe 
, by zmierzyć się w klasowych rozgrywkach pełnych emocji i zdrowej rywalizacji 


. Prawdziwa magia zaczęła się jednak po zmroku 
. Z latarkami w dłoniach
ruszyliśmy na nocne zwiedzanie zakamarków szkoły. Podchody w ciemnościach dostarczyły nam dreszczyku emocji 
, a nagrodą za odwagę była znaleziona na końcu słodka
niespodzianka! Wieczór zwieńczyliśmy wspólną kolacją 

i seansem w klasowym kinie 
. Choć rano musieliśmy szybko ogarnąć nasze „obozowiska” i zjeść błyskawiczne śniadanie, nikt nie narzekał. Wróciliśmy do domów może i nieco niewyspani , ale za to z szerokimi uśmiechami i bagażem fantastycznych wspomnień!


